Advertisements
RSS

Samahani kwa Kutoweka!

25 Apr
Money

Money

To #MonfinanceBlog Readers,

Nilipotea kidogo kwa muda wa wiki moja hivi. Nimekuwa safari na kwa sababu ambazo zilishindwa kuzuilika sikuweza kuwa na access ya #Monfinance Blog.

Sasa Nimerudi na tunaendelea, Nimejifunza. Next time nitakuwa Najipanga.

Poleni sana na Asanteni kwa uvumilivu!

Let’s Talk About Money…

Monica

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on April 25, 2012 in General Knowledge, Uncategorized

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: